Dy persona u arrestuan pasi kanë plagosur një shtetas gjatë një konflikti fizik.

Në pranga kanë përfunduar shtetasit me iniciale arrestuar V.H. 24 vjeç dhe K.S. 48 vjeç, banues në Laç.

të dy këta persona janë përplasur fizikisht duke plagosur më pas me thike 23 vjecarin me iniciale E.M. banues po në Laç.

I riu i cili ka mbetur i plagosur është transportuar për një mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndërsa dy të arrestuarit akuzohen “Plagosje e rëndë me dashje” e kryer në bashkëpunim”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *