Futbollisti i Realit dhe Kombëtares së Portugalisë ka publikuar dje për herë të pare, fotot e dy bebeve të tij të porsalindura nga një nënë e panjohur për publikun.

 

 

“Kaq i lumtur që mbaj në duar 2 dashuritë e reja të jetës sime”,- shkruan Ronaldo në rrjete sociale.

 

 

Për të takuar femijet binjakë, vajzë e djalë, Ronaldo udhëtoi nga Kupa e Konfederatave pasi Portugalia u eliminua nga Kili dhe nuk do të luajë as ndeshjen për vendin e tretë.

 

 

Kujtojmë që ylli i Realit ka edhe djalin e parë Cristiano Ronaldo Jr, fryt të një marrëdhënieje me një nënë surrogate.

 

 

Aktualisht ai është i lidhur me Georgina Rodriguez, e cila po pret një fëmijë nga futbollisti dhe mediat shkruajnë se është në muajin e pestë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *