Cristiano Ronaldo e ka ndarë të gjithë gëzimin e tij të mesjavës ne champions league, me familjen.

Fillimisht bënë xhiron e rrjeteve sociale pamjet e partneres së tij Georgina Rodrigues e cila ishte e mbushur në lot në stadium pasi Ronaldo shënoi 3 gola që I dhuruan kualifikimin skuadrës së Juventusitg kundër Atletico.

Por festa dhe gëzimi ka vijuar edhe ne ambjentet e familjes.

Georgina e cila është tejet active ne instagram ka postuar një video të shkurter ku Ronaldo I jep vogëlushes të tij, topin e ndeshjes ndaj Atletico Madrid të cilin sipas rregullorës e mori në shtëpi pasi shënoi 3 gola.

“Topi I champions league nga fusha e lojës në shtëpi. U shndërrua në lojën e preferuar të vogëlushes tonë dhe të fëmijëve tanë”, shkruan në rrjetin social Georgina.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *