Një 56 vjeçar është gjendur i varur në ambientet e një firme në Vorë.

 

Sipas informacioneve paraprake, 56 vjeçari ka qenë me detyrë roje në firmën ku është gjendur i varur ndërsa ngjarja është regjistruar rreth orës 8:10 të mengjesit të kësaj të hëne.

 

Policia ka mbëritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet në lidhje me çështjen.

 

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *