Roberti dhe Nora u bënë kryefjala e mediave këtë verë. Edhe pse ka kaluar pak kohë, ende të gjithë janë kuriozë për jetën e Norës dhe Robertit pas ndarjes.

 

Roberti ka treguar si po e kalon këtë situatë nëpërmjet një postimi në Instastory-n e tij. Ai ka pozuar duke buzëqeshur, mirëpo fjalët e shkruara na lënë të kuptojmë se asgjë nuk është siç duket.

 

“Pas buzëqeshjes time është gjithçka që s’do ta kuptosh kurrë.”

 

Duket se vendimi nuk ka qenë i lehtë për asnjërën nga palët, megjithatë arsyet që i shtynë drejt ndarjes duhet të kenë qenë shumë të forta. Vetë çifti nuk ka bërë ende asgjë të ditur lidhur me këtë situatë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *