Babai i këngëtares me famë botërore Rita Ora, Besnik Sahatçiu (Ora), ka festuar ditëlindjen e tij.

 

Në këtë ditë të veçantë ai ka marrë urime të shumta nga të gjithë miqtë dhe të afërmit e tij por urimi i vajzës së tij ka qenë dhe më i veçanti dhe special për të.

 

Përmes një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram, Ora shkruan “Urime ditëlindjen babi. Ti je shoku imë më i mirë, heroi im, ‘partneri im në krim’ dhe ti ende më pyet mua për të të përgatitur ty një kafe. Pra, këtu dhe për shumë vite të tjera të marrjes së kafesë”.

 

Ndërkohë në foton e postuar kjo e fundit, është me tabaka në dorë dhe po i shërben kafenë babit të saj.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *