Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të guximshme, me origjinë shqiptare me famë ndërkombëtare.  Rita Ora gjatë mbrëmjes së kaluar, në qytetin londinez, ka zgjedhur të vishet shumë provokuese.   Ajo kishte të veshur një bluze të tejdukshme, e cila i vinte në pah gjoksin e saj, por kujdes, jo vetëm format.

 

 

Këngëtarja shqiptare është treguar e kujdesshme, pasi thithat e gjoksit i kishte mbuluar me yje.

 

 

Në shoqërinë e Ritës ishte edhe blogeri shqiptar dhe mik i ngushtë i Orës, Kyle Devolle.

 

 

Tashmë Rita ka nisur punën në projektin e ri muzikor, i cili do të jetë i pari pas disa vjetësh.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.