Rita Ora doli nudo në plazh gjatë pushimeve në Ibiza. Këngëtarja me origjinë shqiptare shijoi një ditë relakaksuese me miqtë e saj dhe të dashurin Romain Gavras.

Ajo është kapur në momentin kur heq reçipetat dhe ekspozon gjoksin në diell. Me një “look” të shkujdesur dhe natyral, Rita duket se ka preferencë aksesorët e shumtë.

Ajo e kaloi ditën e pushimit duke dëgjuar muzikë dhe duke biseduar me miqtë.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *