Rita Ora ka realizuar së fundi një set të ri fotografik. Këngëtarja shqiptare ka publikuar në llogarinë personale të Instagramit disa prej imazheve të realizuara me këtë rast. Ora shfaqet me një palë bikini pjesë e koleksionit të të brendshmeve të markës Tezenis.

 

 

Ajo ka marrë komplimente të mëdha për fotot, ndërsa këngëtarja kohë më parë artistja ka lançuar se është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe jo vetëm për sete fotografike.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.