Këngëtarja me origjine shqiptare gjithmonë n’a surprizon me të reja nga jeta e saj.

 

Rita Ora është ndarë nga i dashuri Andrew Watt dhe lajmin e ka konfirmuar vetë në një intervistë të dhënë së fundmi. Prej ditësh ajo është përfolur për një marrëdhënie me Chris Brown pasi u fotografuan bashkë në një club duke kërcyer.

 

 

 

 

 

Mendohet se shkak për ndarjen është bërë pikërisht kjo çështje, por asgjë nuk është konfirmuar nga këngëtarja.

 

Në intervistën në fjalë ajo ka kujtuar me nostalgji kohën kur ishte e lidhur me Clavin Harris, për të cilin u shpreh se e ka dashur shumë dhe me të ka qenë shumë e lumtur.

 

Kujtojmë se lidhja e Ritës me Andrew ka qenë ndër më të komentuarat prej më shumë se 1 viti.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.