Ylli i popit Rita Ora, gjithmonë di të bëjë lërë gjurmë me stilin e saj të veçantë.

 

Këtë të enjte këngëtarja Ora u shfaq e veshur me të zeza, duke treguar fizikun për mrekulli dhe këmbët e gjata seksi që kishte ekspozuar.

 

Këngëtarja 27 vjeçare dukej mahnitëse me flokët e mbledhura dhe syze dielli.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.