Rikthehen reshjet e dendura në veri të vendit gjatë pasdites së të premtes. Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se reshjet intensive do të përfshijnë veriun e vendit të shoqëruara me breshër dhe erë të fortë. Ndërkohë fundjava do të ketë përmirësim të kushteve atmosferike çka do të sjellë  ndërprerje të reshjeve dhe ulje të temperaturave

Leave a Reply

Your email address will not be published.