Këngëtarja me famë botërore, Rihanna ka konfirmuar për fansat lajmin e pritjes së ëmbël për herë të dytë.

 

 

Rihanna u shfaq të dielën në  festivalin e përvitshëm të Super Boël ku që në nisje zbuloi barkun e rrumbullakosur duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

 

 

Shtatëzënia vjen 9 muaj pasi këngëtarja solli në jetë fëmijën e saj të parë.

 

 

Që prej mbrëmjes së djeshme rrjeti ‘po zien’ dhe pamjet e koncertit po bëjnë xhiron e botës.

 

 

Disa prej fansave e kaë mirëpritur lajmin e këngëtares ndërsa të tjerë janë trishtuar për faktin se një shtatëzëni e dytë do të thotë disa vite të tjera pritje për albumin e ri të Rihannës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *