Ricky Martin dhe partneri i tij jan bërë prindër për herë të katërt. Partnerët janë prindër të dy djemve binjakë dhe një vajze.

 

Djali i tyre ka ardhur në jetë nga një nënë surrogate, ashtu si dhe fëmijët e tjerët.

 

Dyshja kanë publikuar foto me vogëlushin, të cilin kanë vendosur ta quajnë Renn. “Djali jonë Renn Martin erdhi në jetë”, shkruan Ricky në foton e publikuar.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.