Reshjet e denduara të shiut kanë shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes së Kupës,  mes Tiranës dhe Flamurtarit.

 

Informacionet bëjnë me dije se për shkak të reshjeve të shiut, të cilat pushtuan stadiumin “Selman Stërmasi”, sfida do të nisë nesër në orën 13:00.

 

Ndërprerja e saj u bë në minutën e 25-të, teksa arbitri kryesor i futi të dy ekipet brenda në dhomat e zhveshjeve.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *