Ledri Vula solli vetëm pak ditë më parë bashkëpunimin me Elvana Gjatën, Mike që rezultoi një sukses i madh.

Dhe këngëtari vazhdon të surpizojë fansat.

 

 

Ledri mendohet se do të sjellë një bashkëpunim me këngëtaren Tayna.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Ledri është fotografuar në makinë me menaxherin e rij Faton Shoshin, këngëtaren Tayna dhe menaxherin e saj Rinor Hykolli.

 

 

Tayna sapo ka hyrë në tregun muzikor dhe arriti të fitojë famë me këngën Columbiana në bashkëpunim me Don Phenomen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.