Reperja e re e muzikës shqiptare, Rina Balaj këtë të shtunë ka festuar ditëlindjen e saj.

 

Këngëtarja mbush 19 vjeç dhe siç thotë ajo, tanimë është një vajzë e rritur. Nëpërmjet postimeve të bëra në rrjetet sociale, Rina ka treguar disa nga momentet më të veçanta të festës së organizuar dhe duket se ajo e ka shijuar në maksimum.

 

Përmes disa fotove të postuara në rrjetin social Instagram duket se këngëtarja këtë përvjetor e ka festuar mes miqsh në një lokal nate.

 

Për këtë ditë speciale, Rina ka zgjedhur të veshë një “jumpsuit” të zi me detaje gold dhe pupla.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *