Reperja amerikane Nicki Minaj u arrestua në aeroportin e Holandës pak orë para daljes së saj në Co-op Live në Manchester.

Sipas raportimeve të mediave të huaja, 41-vjeçares iu gjet një sasi e “drogave të lehta”.

Madje, reperja amerikane ka publikuar një sërë mesazhesh në rrjetet sociale në të cilat ka deklaruar se i është gjetur një sasi e vogël marijuane.

Madje ajo u ankua tek autoritetet duke thënë se ia kishin marrë bagazhin pa pëlqimin e saj dhe se ky është sabotim i turneve të saj.

Ylli gjithashtu filmoi një punonjëse të aeroportit duke i kërkuar asaj të kontrollonte bagazhin./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *