Viti 2021, për reperin shkodran, Don Phenom ka nisur plot emocion.

Ai dhe partnerja e tij, Anxhi janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e bëri publik vetë reperi me anë të një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”.

Don Phenom zgjodhi të shpërndante një foto për të gjithë ndjekësit e tij, krahas së cilës ka treguar edhe emrin e të birit.

“Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë. Gëzuar 2021”, shkroi ai.

https://www.instagram.com/p/CJetVeJAxlr/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *