Raina Nancy Chassagne, gruaja e yllit të hip hopit Tory Lanez, ka paraqitur kërkesën për divorc pas më pak se një viti martesë. Dokumentet e gjykatës të marra nga një botim të hënën (10 qershor) zbulojnë se Chassagne përmendi dallimet e papajtueshme si arsyen e ndarjes. Çifti, i cili u martua më 25 qershor 2023, u nda më 1 qershor 2024.

Chassagne po kërkon kujdestarinë ligjore dhe fizike të djalit të tyre shtatëvjeçar, Kai’lon.

Lanez, emri i vërtetë i të cilit është Daystar Shemuel Shua Peterson, aktualisht po vuan një dënim me 10 vjet burg për të qëlluar reperen tjetër Megan Thee Stallion (Megan Pete) në këmbë gjatë një mosmarrëveshjeje në 2020 në Hollywood Hills./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *