Renisi tentoi të “acaronte” Rozanën, duke u përpjekur të analizojë lëvizjet e saj që nga momenti i futjes në “Ferma VIP”.

Ai theksoi se Rozana intervistoi Dijonisin sapo u fut në shtëpi, pasi ai është shpallur i preferuar disa herë nga publiku.

Lexo edhe :

Related Posts

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Nga ana tjetër, Rozana me shaka tha se ajo ka si qëllim që ta ndihmojë Renisin, pasi ata të dy janë shokë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *