Ylli i muzikës botërore Dua Lipa ka fituar vëmendjen e rrjetit sot me një video e bërë shpejt virale në internet, ku protagoniste ishte vetë këngëtarja dhe i dashuri i saj.

Një fanse e cila e njohur Duan përmes një tatuazhi që kishte në kurriz, ju afrua duke i kërkuar një foto. Por, përgjigja refuzuese e këngëtares me shumë finesë duke mos e bërë fansen të ndihet keq, është përgëzuar shumë nga komentuesit.

“Me vjen keq nuk mundem tani, por gjithsesi ishte shumë bukur të të takoj ty”, iu përgjigj ngrohtësisht Dua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *