Reese Witherspoon është gati për Ditën e Shën Valentinit dhe ajo tashmë i ka dy “të dashurit” e saj!

Aktorja 41-vjeçare fituesja e çmimit Oskar ndan një fotografi të saj dhe djemve Deacon dhe Tennessee, të cilën e titulloi “Unë dhe Shën Valentini im! 💖. ”

Foto: https://www.instagram.com/reesewitherspoon/?utm_source=ig_embed

Reese është veshur me një fustan nga marka e saj Draper James në foton e Instagramit, që mund të shihni më poshtë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *