Real Madrid është afër goditjes së dyfishte në merkato.

 

Mediat angleze bëjnë të ditur se kampionet e europës kanë bërë gati një ofërte 110 milion euro për dyshen e Chelsea-s, William dhe Courtois.

 

Kjo shifër kënaq dëshirat e londinezeve dhe mesa duket vetë trajneri Sarri në orët në vazhdim do të jetë dakortësine për mbylljen e këtij operacioni me Realin.

 

Ndërkohe madrilenet kanë bllokuar për momentin largimin e Kovacic I cili I ka rrefyer shokëve të skuadrës se dëshiron të ike nga Bernabeu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *