Kryeministri Edi Rama folur me tone të ashpra ndaj deputetëve demorkatë këtë të mërkurë në Parlament.

 

 

Batutat nuk kanë munguar as ndaj deputetit Ervin Salianji, të cilin Rama e quajti ‘mizë në të ndenjurat e kalit’.

 

 

Rama: Ti kujdes! Kujdes me ato çështjet e tua!

 

Ervin Salianji: Po më kërcënon?

 

Rama: Po të informoj, dje  kam fituar një proces për shpifje. Ti je një bedel pasionant, ti je si miza në të ndenjurat e kalit që mendon se po tërheq karrocën. Sot ke dhe ditë të vështirë, sot të mirkuptojmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *