Kryeministri Edi Rama këtë të premte e ka nisur me prezantimin e një projekti të përfunduar në qytetin e Durrësit.

 

Përmes një video të postuar në profilin e tij në Facebook shefi i qeverisë shkruan se vatra e ndotjes në Durrës dop të kthehet në park atraksioi për të gjitha moshat.

 

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë prezantim të projektit tanimë të përfunduar të transformimit të një vatre të stërvjetër ndotjeje e turpi për Durrësin turistik, në një mushkëri të gjelbër e park atraksionesh për të gjitha moshat, ju uroj një ditë të qetë.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *