Heroi i kombetares shqiptare te futbollit, golashenuesi me i mire i europianit, Armando Sadiku, ka mbeshtetur publikisht Edi Ramen per zgjedhjet e pergjithshme parlamentare te 25 qershorit.

 

Permes nje video te publikuar nga vete Rama ne rrjetin social Facebook, Sadiku i kerkon tifozeve dhe qytetareve te votoje numrin 2 ne fleten e votimit.

 

Ja video e publikuar ne Facebook:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.