Partia Socialiste po bëhet gati për fushatën e zgjedhjeve të 30 qershorit.
Kreu i qeverisë Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka publikuar një bluzë në ngjyrë vjollcë, me mbishkrimin “PS 30”, ndërsa pyet ndjekësit “si ju duket”.

 

Kryeministri edhe në konferencën e kësaj të mërkure pas rekomandimit të KE ka ripërsëritur qëndrimin e tij se data e zgjedhjeve është e panegociueshme.

 

One thought on “Rama i vendosur për zgjedhjet lokale, publikon bluzën për fushatën

  1. Rama si Berisha në 97 i janë errësuar sytë e i ka ikur mendja
    Unë kam një rekomandim të mbarojë gjyqi i Sajmir Tahiri dhe ai tërhiqet pasi frikën nuk e ka nga tërheqja por nga frika po nuk e mbrojti Tahirin ai flet dhe merr me vete edhe Ramën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *