Polumbarët dhe rojet bregdetare kanë ndaluar që prej ditës së hënë kërkimet për gjetjen e trupit të 40-vjeçarit Aurel Ndoni, i cili ra në det teksa ishte duke peshkuar.

Por familjarët, të ndihmuar edhe nga forcate rendit, po vijojnë kërkimet përgjatë bregut të Porto Romanos, me shpresën se trupi i pajetë i 40-vjeçarit do të gjendet.

Ndoni rrëshqiti në ujë dhe u tërheq nga rrymat detare të dielën e kaluar, 25 shkurt. Ai kishte dalë për peshkim me të vëllanë dhe një person tjetër në zonën e Porto Romanos./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *