Artemisa dhe Egzoni janë hyrjet më të reja në “Ferma VIP”.

Të pyetur nga Fjoralba Ponari, se si i kanë kaluar ditët e para të qëndrimit të tyre në fermë, Egzoni ka treguar raportet e tij me fermerët. Ai u shpreh se është pritur shumë mirë në “Ferma VIP”.

“Ndihem shumë mirë. Me punët e fermës ja kam marrë dorën shumë mirë. Fermerët më kanë pritur shumë ngrohtë. Prej fillimit jam afruar me Xhesin. Kam ndenjur non stop në fillim, por edhe me të tjerët jam afruar. Nuk jam 100% Egzoni. Jam i qetë, por edhe pak nevrik.Valeri, Flori, Renisi  janë shumë të mirë. Ditea është mjalti i shtëpisi. Dijonisi ka ato batutat e veta, Mariana shumë pozitive, Çiljeta shumë e mirë, Albano njëshi, perandor. Qëllimi im është të jem vetvetja dhe të jap pozitivitet”, tregon Egzoni. /vizionplus.tv

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *