Një 35 vjeçar nga Patozi mëngjesin e kësaj të enjtje për shkak të depresionit ka tentuar të vetëvritet, mbrenda në banesën e tij.

 

Sipas policisë shtetasi me iniciale L.Xh, ishte mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jetonte dhe kishte qëlluar veten me thikë në pjesën e kraharorit.

 

Ndërkohë ndërhyrja e autoriteteve ka bërë të mundur parandalimin e kësaj ngjarje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *