Një person në Vlorë pas një konflikti për motive të dobëta ka qëlluar me bishtin e sëpatës nusen dhe vajzën e xhaxhait.

 

Ngjarja ka ndodhur në një fshat të thellë të Selenicës në Vlorë, ku një shtetas ka goditur me mjete rrethanore (bishtin e sëpatës) vajzën e xhaxhait të tij dhe bashkëshorten e xhaxhait.

 

Informacionet bëjnë me dije se fatmirësisht të plagosurat janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *