Subscribe

Gert Shehu, 31 vjeçari qe qelloi me grushte Sali Berishen është dërguar për mjekim në Spitalin e Traumës.

 

 

Pas sulmit ndaj Berishës, 31 vjeçari u qëllua nga protestuesit e tjerë dhe truprojat e Berishës.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se Shehu vuan nga probleme të shëndetit mendor.

 

 

Menjëherë pas incidentit, Shehu u shoqërua në komisariatin nr.1, më pas në Spitalin e Traumës për të marrë ndihmën mjekësore. Protesta dhe incidineti i rëndë ndodhën në një kohë që neë Tiranë po mbahet Samiti i BE dhe Ballkanit Perendimor.

Nga sulmi, Berisha mbeti i gjakosur ne pjesen e fytyres por vjijoi marshimin drejt podiumit shoqëruar edhe nga kreu i PL, Ilir Meta dhe simpatizantët demokratë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *