Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin që qëlloi me armë zjarri në drejtim të një lokali në pronësi të N. D. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kësaj të premteje në lagjen Skënderbeg.

 

Nga verifikimet paraprake nuk ka persona të lënduar.

 

Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.