Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme, në lagjen “Skënderbeg”, ku shtetasi K. K. qëlloi me armë zjarri drejt një lokali.

 

Nga veprimet e para dyshohet se 31-vjeçari, i cili përfundoi në prangat e policisë një ditë pas ngjarjes, pasi ka konsumuar alkool në lokal, është larguar dhe më pas është kthyer përsëri dhe ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të lokalit, duke vënë në rrezik jetën e klientëve të tjerë në lokal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.