Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri tip pistoletë në drejtim të një automjeti tip “Volswagen” të parkuar.

 

Ngjarja ka ndodhur në Durrës, në lagjen nr 4, rreth orës 00:45, ndërsa automjeti rezulton në pronësi të shtetasit I.B., 29 vjeç, banues në Durrës.

 

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes., identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *