Një 29 vjeçar ka rënë në prangate policisë së Vlorës pasi qarkullonte me armë pa leje në qytet.

 

Sipas policisë shtetasi me iniciale E.H., 29 vjeç, ka qenë dhe më parë me pecedenc penale në fushën e armëmbajtjes pa leje.

 

Ndalimi i tij është bërë në zonën e Ujit të Ftohtë, ku uniformat blu kanë sekuestruar një armë zjarri pistoletë tip CZ-P09 dhe 16 fishekë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *