Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigues është një nga çiftet më të përfolur. Së fundmi, ata kanë postuar në rrjetet sociale pamje nga fejesa e tyre, festa për të cilën u organizua muajin e kaluar. Në festë ishin të pranishëm 20 miqtë e tyre më të afërt.

 

Gjatë gjithë mbrëmjes nuk munguan puthjet e gjestet e dashurisë mes Ronaldos e Georginës. Nga fotot duket edhe se ata janë mjaft të qeshur, ndërsa vallëzojnë dhe pijnë nga një gotë verë.

 

Kur i shëprndau pamjet, Ronaldo shkroi: “Jeta është më e mirë me personin që do. Shijoni çdo moment me dashuri dhe lumturi, Georgina”. Videon e shëprndau edhe Georgina, e cila gjithashtu shprehu dashurinë e saj për yllin portugez: “Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari ty, Cristiano”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *