Një pushues është mbytur pasditen e kësaj të hëne në bregdetin shqiptar.

 

50-vjeçari me iniciale N.T., me origjinë nga Tirana ishte me pushime në plazhin e Qerretit, pushime që rezultuan fatale.

 

Ai u nxor nga deti dhe u dërgua me urgjencë në Spitalin e Durrësit, por mundi të mbijetonte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.