Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është në pritje të ëmbël.

Edhe pse ky lajm nuk është konfirmuar ende prej vetë artistes, pamjet me barkun e rrumbullakosur kanë qarkulluar kudo në media.

Ditën e sotme ajo ka shpëndarë një foto, krah së cilës shkruan: “Ndjehem e bekuar. Ju dua të gjithëve”.

Së fundmi, partneri i saj ka ndarë një video të këngëtares në InstaStory dhe pamjet vërtetojnë shtatzëninë e këngëtares.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *