Një 40-vjeçar është plagosur me armë zjarri këtë të premte në fshatin Ngjeqar të Roskovecit.

 

I lënduari është identifikuar me iniciale E.H., dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

 

Autori i dyshuar i ngjarjes, Ushtar Stani, 50 vjeç, është shpallur në kërkim nga policia.

 

Konflikti nisi pas një debati të çastit duke i thënë njëri-tjetrit “pse më shikove ashtu”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *