Fishkëllima e brohoritje nga socialistët edhe në Elbasan.

 

Edhe këtu është mbyllur numërimi dhe rezultati tregon se Partia Socialiste ka fituar bindshëm, duke siguruar 9 mandate.

 

Parta Demokratike ka marrë pesë mandate, shkruan “Vizion Plus”, ndërsa LSI del e papërfaqësuar edhe në këtë qark.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *