Policia e Tiranës do të devijojë trafikun dhe do të bllokojë disa segmenete rrugore. Shkak është bërë protesta e thirrur nga Sali Berisha që p zhvillohet para selisë blu.

 

Në njoftim bëhen me dije akset rrugore të bllokuara.

 

“DVP Tiranë Për shkak të protestës që po zhvillohet, Policia do devijojë trafikun dhe do të bllokojë disa segmente rrugore. Segmentet rrugore që tashmë janë të bllokuara: – Rruga nga Toptani deri te Parlamenti – Rruga “George Ë. Bush” – Bulevardi Zhan D’Ark. Policia apelon të gjithë qytetarët që të shmangin lëvizjen në këto akse rrugore.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.