Neymar mbetet objektivi numër një i ekipit të Barcelonës. Katalanasit kërkojnë që sezonin tjetër të rikthejnë brazilianin në Camp Nou.


Një penges e madhe mund të jetë pandemia e COVID – 19 , pasi kriza që ka shkaktuar në buxhetin e Barcelonës është shumë e madhe. Sipas “El Chiringuito” ka akoma shpresa për një transferim të mundshëm të Neymar.
Paris Saint Germain ka një interes të madhë për francezin Ousmane Dembélé dhe kjo gjë e ka shtyrë ekipin spanjoll t’a përfshijë atë në marrëveshje.

Paris kërkon 80 milionë plus kartonin e talentin francez. Kjo nuk do të përbënte problem për katalanasit pasi Dembele ka rezultuar një dështim në Spanjë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.