Milan duket se dhe këtë sezon do ta nisë me mungesa.

 

Lucas Biglia ka pësuar probleme në kofshë, sipas Sky Sport, dhe nuk do të jetë në dispozicion të teknikut Marco Giampaolo në ndeshjen e fundjavës përballë Udineses.

 

Biglia është cilësuar si truri i ekipit për këtë sezon pas largimit të Bakayoko, ndërsa pritet që në të zëvendësohet nga mesfushori turk Calhanoglu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *