Subscribe

Mbrëmjen e kësaj të hëne kanë nisur reshjet e dëborës në juglindje të vendit.

Ndonës për muajin që jemi, njerëzit po presin pranverën, stinët duket se kanë “ndërruar vendet”.

Në vend të diellit dhe çeljes së pemëve dhe luleve, në Leskovik dhe Ersekë kanë nisur reshjet e borës.

Reshjet kanë qenë të pakta dhe deri më tani nuk është paraqitur asnjë problematike me energjinë elektrike apo  me akset rrugore./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *