Në kështjellën Windsor, të premten një vëmendje e madhe i është kushtuar Princeshës Eugenie, e cila u martua me Jack Brooksbank.

 

Vëmendjen më të madhe e mori fustani i saj dhe personazhet vip që ishin prezentë në këtë ceremoni. Gjithashtu ishte e pamundur të mos të binte në sy ngjashmëria jashtëzakonisht të madhe në flokët e Eugenie me atë të Meghan Markle.

 

Megjithatë, pjesa tjetër që tërhoqie vëmëndjen kur princesha arriti në kishë, ishte kurora e saj me emerald. Gurët e saj të shkëlqyeshëm, të çmuar të kombinuara mirë me një palë vathë diamanti, një dhuratë martese nga bashkëshorti i saj dhe përbërja dukeshin të mrekullueshme sëbashku.

 

E mesa duket dhe këtu kurora ishte shumë ë ngjashme me atë të Meghan! Të jetë kjo sepse dukesha e Sussex e ndihmoi me organizimin e dasmës apo thjesht shije e njëjtë?/ Living

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *