Një 29-vjeçar u arrestua këtë të diel nga Policia e Elbasanit.

 

I riu, raporton “Vizion Plus”, përndiqte një vajzë 21-vjeçare.

 

Ai e kërcënonte vazhdimisht të renë përmes telefonit dhe rrjeteve sociale.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *