Disa modele ukrainase e kaluan cakun për banorët e qytetit turistik Fethiye në Turqi.

 

Ato u filmuan teksa ndodheshin në një jaht luksoz dhe ishin nudo, duke festuar.

 

Banorët u zemëruan sepse panë një skenë të tillë gjatë muajit të Ramazanit dhe prandaj njoftuan policinë. Policia i vuri në pranga modelet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.