Një modele braziliane ka pësuar transformim të pabesueshëm për shkak të operacioneve të shumta.

Modelja e Playboy pothuajse nuk njihet në foton e disa viteve më parë.

Mësohet se 27-vjeçarja ka bërë më shumë se 50 operacione plastike dhe pranon se nuk është penduar aspak.

Ajo thekson se mund të ketë kryer edhe më shumë, por nuk mban mend, pasi i ka nisur që në moshën 16-vjeçare.

Modelja ka shpenzuar më shumë se 100,000 paund në procedurat e kirurgjisë plastike ndër vite.

Operacioni i saj i parë ka qenë në gjoks, të cilin ajo e ka ndryshuar së paku tre herë.

“Nëse diçka më bezdis tek vetja dhe kam mundësi për ta ndryshuar, atëherë e ndryshoj. Nuk shoh asnjë problem. Jam shumë e lumtur dhe e kënaqur me gjithçka,”– tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *